Tanıtım Filmi


Tanıtım Filmi Nedir?
Tanıtım filmi; bir markanın kimliğini, tarzını, üretim yerini, ürünlerini anlatan ve tüketiciye video olarak sunulan bir hizmettir. Tanıtım filmleri, firmaların yaptıkları işleri ve amaçlarını ortaya koyması nedeniyle profesyonel çalışma isteyen bir iştir. Bu filmler şirketinizin bu güne kadar yapmış olduğu çalışmaları, kurumsal vizyonunu, piyasadaki yerini, gelişimini ve itibarını ön plana çıkarır.

Tanıtım Filminin Önemi
İster çok küçük bir işletme, ister uluslararası bir firma olun her işletmenin bir tanıtım filmine ihtiyacı vardır. Neden mi? Çünkü insanlar video izlemeyi seviyor!

Online bir ziyaretçinin web sitenizi ziyaret ettiğini düşünelim. İşiniz ya da ürününüz ile ilgili birçok görsele ve açıklayıcı yazıya sahip olabilirsiniz. Ancak bu gerçekten de etkileşimi artıracak bir unsur değildir.  Kısa ve etkileyici bir tanıtım filmine sahip olduğumuzu düşünelim. Yapılan çalışmalar videoların insan beynine yazıya oranla 60.000 kat daha hızlı işlendiğini göstermiştir. Bu nedenle, potansiyel müşteri çok kısa sürede Ürün ya da hizmet ile birlikte müşterileriniz ile olacaktır. Ayrıca insanların video içeriğini paylaşma oranı% 39 daha fazladır. Ziyaretçilerinizin sosyal medya ile videonuzu paylaşması, videonuza yorum yapması daha çok müşteriyi çekeceği bir gerçektir.

En önemli mesajı tekrarlamakta fayda var. İnsanlar video izlemeyi seviyor!

Tanıtım Filminin Amaç ve Faydaları
Tanıtım filmi hizmetinden yararlanan markalar, yakın ve uzun vadede çeşitli avantajlar yaşayacaktır. Bu film sayesinde firmanın tüm ürünlerini, hizmetlerini, üretim alanını ve yöneticilerini rahatlıkla tanıyabilirsiniz.

Tanıtım filminin markalara sağladığı avantajları şu şekilde değerlendirmek mümkündür. Yurtiçindeki ve yurtdışındaki tüm müşterilere rahatlıkla gönderebilir ve tanıtımınızı yapabilirsiniz. Fuarlarda ya da toplantı salonlarında kalabalık ortamlarda izletebilirsiniz. Bayilere gönderebilir ve son tüketiciye yönelik adımlar atabilirsiniz.

Tanıtım filminin en avantajlı yönü, yayınlanma konusunda ekstra bir ücret ödenmemesidir. Örneğin videoyu internet sitenize ve sosyal medya mecralarına yükleyerek dünyanın her yerinden izlenmesini sağlayabilirsiniz.

İz Medya Prodüksiyon olarak, sektöre girdiğimiz günden itibaren müşterilerimizin istediği ölçülerde ve özgünlükte kaliteli yapımlar ortaya çıkarmaya başladık. Sunduğumuz hizmetlerle İstanb...

İze İletişim

Müftü Mah, Uğur Mumcu Cad, Celal Tüylüoğlu İş Merkezi, No:20/15 Kdz.Ereğli/ZONGULDAK

(0372) 310 03 03